Przegląd najlepszych golarek elektrycznych

najlepsza golarka do twarzy

5 (100%) 2 votes

Golenie to jedna z czynności, którą mężczyźni wykonują niemalże automatycznie. Dlatego golarka dla mężczyzny musi być w pełni bezpieczna oraz łatwa w obsłudze i utrzymaniu. Wygoda, jaką zapewniają wodoodporne golarki bezprzewodowe, jest nie do przecenienia. Wybraliśmy i porównaliśmy trzy modele oferujące podobny poziom golenia.

Golarka Philips S9711/31

Golarka zapewnia precyzję golenia – usuwa zarówno dłuższe, jak i bardzo krótkie włoski. Specjalnie skonstruowany system ostrzy daje gwarancję golenia bez możliwości skaleczenia. Urządzenie płynnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn twarzy, pozwala golić praktycznie w dowolnym kierunku, a wszystko to dzięki ośmiokierunkowym głowicom. Golarka pracuje w trzech trybach: delikatnym, codziennym i szybkim. Duży i czytelny wyświetlacz LCD, ergonomiczny kształt i wygodne przyciski pozwalają na swobodne sterowanie urządzeniem.

Dzięki uszczelnieniom Aquatec możliwe jest golenie na mokro i na sucho. Pozwala to zaoszczędzić czas goląc się pod prysznicem. Pojemny akumulator pozwala na godzinę pracy urządzenia – w praktyce oznacza to konieczność ładowania co około 10 dni. W sytuacji awaryjnej możliwe jest szybkie ładowanie pozwalające na jednorazowe golenie. Do golarki dołączony jest trymer do brody umożliwiający nadanie jej dowolnego kształtu, etui podróżne oraz stacja dokująca, która podczas ładowania czyści i konserwuje golarkę.

Cena: 1780zł

Golarka Braun Series 9

Ruchoma głowica pozwala na wygodne i dokładne golenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Golarka bez problemu radzi sobie z zakrzywieniami twarzy. Włoski rosnące w różnych kierunkach nie są problemem, golarka podnosi i usuwa je wszystkie bez wyjątku. Dobrze radzi sobie także z płasko rosnącymi włoskami. Wszystko po to, by dłużej cieszyć się gładką skórą. Golarka dodatkowo wyposażona jest w pokryty tytanem trymer, który pozwala na dowolne modelowanie brody.

Golarki można używać zarówno na sucho, jak i na mokro, a wszystko to dzięki wysokiej wodoodporności. Akumulator zapewnia 50 minut nieprzerwanej pracy ładowarki. W praktyce oznacza to konieczność ładowania urządzenia co 8 dni. Poręczny kształt zapewnia wygodę obsługi i golenia.

Do golarki dołączone jest etui podróżne, szczoteczka do czyszczenia oraz baza do ładowania.

Cena: 1748 zł

Remington Golarka foliowa Capture Cut Pro

Technologia zastosowana w golarce pozwala jej dokładnie dostosować się do rysów twarzy i skutecznie usunąć najbardziej nawet oporne włoski. Wychwytuje i usuwa włoski rosnące pod różnymi kątami. Hybrydowy system golący zapewnia mniej podrażnień podczas golenia. Golarka jest wodoodporna, można jej używać podczas kąpieli pod prysznicem. Litowy akumulator po pełnym naładowaniu zapewnia do 60 minut pracy urządzenia. W praktyce golarkę trzeba ładować co około 9 dni. W sytuacji awaryjnej możliwe jest szybkie naładowanie wystarczające na jedno golenie. Postęp ładowania pokazywany jest na wyświetlaczu LED. Wygodny uchwyt naturalnie dopasowuje się do kształtu dłoni. Golarka wyposażona jest w wysuwany trymer.

Do zestawu dołączona jest ładowarka i etui podróżne.

Cena: 374 zł.

Nasz wybór pada na golarkę Philips. Ośmiokierunkowe ostrza zapewniają najlepsze efekty golenia. Nie bez znaczenia jest też stacja dokująca, zapewniająca automatyczne czyszczenie i konserwację golarki. Wygodny uchwyt, intuicyjna obsługa i konstrukcja eliminująca skaleczenia zapewniają komfortowe i w pełni bezpieczne golenie.

Więcej na www.philips.pl

dobra golarka elektryczna