W trosce o piękną skórę – ranking golarek damskich

Ranking najlepszych golarek damskich

5 (100%) 6 votes

Każda kobieta marzy o gładkiej i zadbanej skórze. Aby osiągnąć ten efekt, niezbędna jest regularna depilacja, której efekty czasami pozostawiają wiele do życzenia! Podrażnienia, wrastające włoski – przecież nie tego oczekujemy po kilkunastu minutach zabiegu, który często ma niewiele wspólnego z relaksującym SPA. Na szczęście większości tych problemów można uniknąć wybierając odpowiedni rodzaj depilacji, jak na przykład tradycyjne golenie przy użyciu maszynki.

Dobra golarka to gwarancja pięknej skóry bez podrażnień!

Oczywiście maszynki mają swoje minusy, takie jak krótkotrwały efekt zabiegu czy stosunkowo wysoka cena, którą musimy zapłacić za dobrej jakości jednorazówki i kosmetyki używane do golenia. Jednak odpowiednio przeprowadzona depilacja maszynką gwarantuje nam natychmiastowy efekt bez podrażnień, a koszty związane z ciągłym kupowaniem nowych ostrzy i kosmetyków można łatwo zminimalizować! Jak? Wystarczy dobrej jakości golarka elektryczna dla kobiet.

Golarka BRAUN LS 5560

Golarka Brauna to urządzenie dwa w jednym, przy użyciu którego – oprócz golenia – możemy przeprowadzić również delikatny peeling skóry. Jest to możliwe dzięki specjalnej nasadce złuszczającej skórę dostępnej w zestawie. Oprócz tego golarka BRAUN LS 5560 dopasowuje się do kształtu kobiecego ciała, zapewniając szybki efekt bez podrażnień. Golarkę można myć pod bieżącą wodą. Minusem urządzenia jest brak możliwości golenia na mokro, a także niewielka ilość dodatkowych nakładek.

Golarka REMINGTON WDF4840

Golarka dla kobiet marki Remington pozwoli na dokładną depilację zarówno na sucho, jak i na mokro. Urządzenie zostało wyposażone w dwie ruchome, hipoalergiczne folie, które dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają dokładną depilację bez podrażnień. Na pochwałę zasługuje również zastosowanie przez producenta nawilżającego paska nasączonego z aloesem oraz stosunkowo niska, jak za tak wysoką jakość, cena. Minusem urządzenia jest brak ruchomej głowicy, przez co golenie w trudno dostępnych miejscach wymaga nieco więcej wysiłku. W zestawie, oprócz golarki, znajdziemy również szczoteczkę do czyszczenia, grzebień do trymowania bikini oraz wygodne etui. Po naładowaniu golarka działa nieprzerwanie przez trzydzieści minut.

Philips SatinShave Prestige BRL170

Golarka marki Philips zapewnia natychmiastowy efekt bez podrażnień. Urządzenie przeznaczone jest do używania na sucho i na mokro, dzięki czemu możemy stosować golarkę zarówno w czasie szybkich, codziennych zabiegów, jak i w trakcie kąpieli czy pod prysznicem. Największym plusem golarki Philips, który wyróżnia ją na tle konkurencji, jest dopasowanie się głowicy urządzenia do kształtu ciała. Golarka posiada perłowe ostrza ustawione pod kątem 75%, które zostały ukryte pod elastyczną siateczką, co do minimum pozwala ograniczyć potencjalne podrażnienia oraz gwarantuje idealny efekt. Minusem golarki może być stosunkowo wysoka cena – w zależności od sklepu, za produkt zapłacimy nawet 300 zł. Jednak oprócz golarki w zestawie otrzymujemy ładowarkę, komplet nasadek do depilacji okolic bikini (głowica i trymer), nasadkę podróżną, nasadkę napinającą skórę oraz wygodne etui. Dodatkowo golarka Philips posiada funkcję szybkiego ładowania, dzięki czemu pojedynczy zabieg możemy wykonać już po pięciu minutach od podłączenia urządzenia!

Golarka Philips SatinShave Prestige BRL170 zdecydowanie wygrywa w tym zestawieniu pod względem porównania ceny do jakości. Stosunkowo wysoką kwotę, którą musimy zapłacić za urządzenie, w pełni rekompensuje nam komfort użycia oraz ilość funkcjonalnych dodatków, których zabrakło w porównywalnej cenowo propozycji marki BRAUN.